Концерти

Олександр Божик – артист світового рівня, майстерність якого підтверджують тисячі успішних виступів у понад 30 країнах світу. Музичне шоу Олександра Божика – це унікальна програма, у якій поєднуються класика, рок, поп і фольк-мотиви. Додайте сюди інтерактиви із публікою та невимушену манеру спілкування – і запальний насичений вечір для вас гарантований.

Підспівуйте у такт всесвітньо відомим хітам, наближайтесь до прекрасного завдяки зразкам світової музичної класики, поринайте в атмосферу улюбленого фільму під звучання саундтреків і насолоджуйтесь новими авторськими композиціями від маестро Олександра Божика.

Concert video
Скрипаль виступає у трьох форматах: соло, зі своїм гуртом «Божик Бенд» або у супроводі рок-оркестру з енергійним Bozhyk Orchestra Show. Олександр співпрацює з багатьма відомими артистами, які можуть стати учасниками шоу (Оксана Муха, Брія Блессінг, Олег Лихач, Петро Радейко та інші).

СОЛО
Інтерактивна шоу-програма Олександра Божика – це поєднання двох стихій: лірики й шаленства, яке запам’ятається надовго. Скрипаль-віртуоз виконує драйвові сучасні рок- і поп-композиції, саундтреки до кінофільмів, авторську музику. Під акомпанемент фортепіано Юлії Божик музикант подарує вам ліричні версії відомих хітів, пристрасні мотиви класиків музичного мистецтва, і, звісно ж – композиції власного авторства.

БОЖИК БЕНД
Команда одних із кращих музикантів та знавців своєї справи, які запалюють на одній сцені із Олександром Божиком з 2011 року (гітара, бас-гітара, ударні, клавіші, фортепіано). Разом вони гарантують енергетичне шоу, у якому зміксують авторські твори, класику у сучасній обробці, музику народів світу, пісні з кінофільмів…

BOZHYK ORCHESTRA SHOW
Bozhyk Orchestra Show – це масштабне та яскраве музичне дійство на чолі з фронтменом Олександром Божиком у супроводі драйвового рок-оркестру.
Слухачів Bozhyk Orchestra Show охопить увесь спектр емоцій, як тільки зі сцени зазвучить прониклива лірика чи драйвова музична тема з голлівудського блокбастеру.
Лірична струнна група, емоційний брас квінтет та запальний «Божик Бенд» органічно поєдналися у рок-оркестрі і працюють як єдиний організм.

Відгуки

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

+38 096 693 99 66
+38 093 707 20 66
o.bozhyk@gmail.com