Про мене

Олександр Божик – скрипаль-віртуоз, композитор, явище у сучасному музичному просторі. Майстер поєднувати неперевершене виконання та видовищне шоу. Йому однаково підвладні як класика, так і рок, поп, етно-музика.

Суперфіналіст популярного телешоу «Україна має талант», рекордсмен «Книги рекордів України», фіналіст шоу «Хвилина слави», лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

Учасник багатьох телевізійних шоу та проектів, зокрема, одного з найпопулярніших шоу у світі – «Британія має талант». Після свого феєричного виступу на польському телешоу «Mam talent!» його назвали «Джиммі Хендріксом серед скрипалів».
Інтерактивне музичне шоу від Олександра Божика – це легендарні хіти, авторська музика, вибух емоцій і гарантовано задоволена публіка. Професіоналізм, енергетика та драйв – на цьому базується кожен виступ скрипаля, яких він провів тисячі по всьому світу. Географія виступів охоплює понад 30 країн та найвідоміші концертні зали, масштабні івенти, vip-події, конференції, корпоративні й приватні заходи перших осіб світового політикуму.

Олександр Божик працює в жанрі музичного кросоверу – музики, в якій міксуються різноманітні стилі. Скрипаль виступає у трьох форматах: соло, зі своїм гуртом «Божик Бенд» або у супроводі рок-оркестру з енергійним Bozhyk Orchestra Show. Його драйвова програма постійно оновлюється сучасними хітами, композиціями власного авторства та цікавими шоу-номерами.

Найбільша нагорода для Олександра Божика – щасливі й захоплені глядачі. Вони завжди є повноцінними учасниками його шоу-програм. Музикант вміло влаштовує інтерактиви з публікою та флеш-моби. Кожен присутній залишається під враженнями від його виступу з першої до останньої хвилини.
Олександр Божик активно підтримує талановиту молодь: переможці його конкурсу «Божик шукає талант» виступають із ним на одній сцені в Україні та за кордоном. Також Олександр створив ансамбль «Веселі смички», учасниками якого є молоді талановиті скрипалі. Ансамбль поєднує скрипкову гру та танцювальні рухи.

Олександр Божик – музичний бренд, який презентує сучасну українську культуру у світі. Це професіонал з багаторічним досвідом роботи на найрізноманітніших концертних майданчиках в Україні та за кордоном. Серед наймасштабніших подій за участю Олександра Божика – «Дні України у Чікаго» (2015), «Дні України у Лондоні», святкування Дня незалежності України у Сінгапурі (2012), Варшаві (2015), Перемишлі (2016), концертне турне містами Бразилії, Аргентини, Парагваю, Канади (2015), серія концертів у Європі – Данія, Польща, Румунія, Угорщина (2015).